NYM

Кабель NYM


ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосування поза приміщеннями кабелю NYM
можливо тільки поза прямого впливу сонячного світла. Можна застосовувати кабель поверх штукатурки, в ній і під нею в сухих, вологих і мокрих приміщеннях, а також у цегляній кладці і бетоні, за винятком прямого запресовування в віброзасипной і штампований бетон.

Кабель NYM складається з однодротяних (при перетинах 1,5 - 10 мм ²) або багатодротяних (16 - 35 мм ²) мідних жил. Число жил може коливатися від 1 до 12. Фактично це кабель з потрійною ізоляцією, тому що в конструкції NYM крім звичайної ПВХ ізоляції жил використовується додатковий шар-заповнення, який демпфірує (пом'якшує) напругу між зовнішньою ізоляцією і мідними струмопровідними жилами, а також дозволяє отримати круглу форму кабелю. В якості заповнення кабелю використовується невулканізована гумова суміш, яка має високий кисневий індекс, що забезпечує підвищення пожежобезпеки кабелю і слугує ефективним бар'єром для проникнення вологи всередину кабелю, що особливо важливо, якщо обробка кабелю відбувається в середовищі з підвищеною вологістю, а також, якщо відбувається пошкодження оболонки та ізоляції кабелю в процесі експлуатації - це надзвичайно важливо при ремонті. Зовнішня оболонка NYM виконана з не горючого еластичного пластикату ПВХ. Жили мають ізоляцію різних кольорів — це відповідає нормативам, а також дуже зручно для монтажу.

1 - Мідна струмопровідна жила 2 - Ізоляція з ПВХ пластикату 3 - Поздовжня негорюча герметизація 4 - Оболонка з ПВХ пластикату

Це сучасний тип силового кабелю, цілком і повністю призначений для промислового і побутового стаціонарного монтажу електроживлення (відкритого і прихованого) усередині приміщень і на відкритому повітрі. Кабелі призначені для роботи в мережах на номаніальное напруга 300 - 500В і ​​можуть експлуатуватися при температурі до -30 ° С.